Tid for å drømme, vi må ikke gi opp
Reisetips

Mitt første innlegg på bloggen!

Mitt første innlegg på bloggen!

 

Hei ja hvor begynner man, når man skal lage en ny blogg?

Mitt første blogg innlegg skal ut og hva skriver man da?

 

Dette er både spennende og skummelt på samme tid. Bloggen min er ment som en inspirasjonskilde til å reise, samt en side med nyttige tips til destinasjoner. Etter mange år i reisebransjen har jeg vært mye på farten. Jeg har sett og lært mye om mange artige og fine steder å reise. Min store lidenskap er USA og målet mitt er å ha vært i alle 50 Stater og 2 territorier innen 5 år.

Veldig hyggelig om du vil følge meg 🙂

mobile 2077480 1540907151967 2077480 2 1540907151979

Et lite drømmebilde når snøen laver ned!

Du kan følge meg på INSTAGRAM Her

eller på Facebook her

REGISTER DEG GJERNE HER HVIS DU ØNSKER GODE REISETILBUD TILSENDT PÅ MAIL, NÅR JEG FÅR INN SPESIALPRISER FRA MINE LEVERANDØRER.

Sjekk også ut  https://reisetips24.no for gode tilbud på reiser og reiserelaterte produkter.

 

Jeg skriver om mine reiser og anbefalinger på reisemål rundt i verden. Hovedsakelig i Europa , USA, men også litt fra turer i Norge. Jeg vil også tipse om gode tilbud på fly og hotell, samt andre reiserelaterte produkter. Mitt mål er å ha vært i alle stater i USA i løpet av 2024 så heng med, har fortsatt 26 igjen?? Satser på at dette kommer til å bli bra!!!

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *