
Hvor ønsker du å reise når mørket faller på?
Hvor ønsker du å reise når mørket faller på?
Når mørket kommer snikende og kulda setter inn, da kribler det i kroppen min. Hvor ønsker du å reise når mørket faller på? Jeg ønsker meg både hit og dit 🙂
Florida er en av mine favoritt stater, og veien dit er ikke så lang🇺✈🌴
Det har aldri vært enklere å ta seg dit. Norwegian flyr daglig, riktignok med mellom landinger. De flyr direkte flere ganger i uken både til Miami(Fort Lauderdale) og Orlando.
Ellers har alle de andre europeiske flyselskapene daglig avganger så konkurransen er stor, og bestiller du i god tid kan du få gode priser.
Ett av mine favoritthoteller ligger på stranden i Fort Lauderdale, kort vei til det meste og enkelt å parkere. For man må ha leiebil i USA.
Ta en tur til Everglades å se på alligatorer, shopping på store Mall , dra Downtown Miami, ta en joggetur på stranden. ta en watertaxi og se alle de fine husene. Du rekker ikke kjede deg her.
Følg meg gjerne på instagram her
Sjekk også ut https://reisetips24.no for gode tilbud på reiser og reiserelaterte produkter.
ReiseTips24.no
Jeg skriver om mine reiser og anbefalinger på reisemål rundt i verden. Hovedsakelig i Europa , USA, men også litt fra turer i Norge. Jeg vil også tipse om gode tilbud på fly og hotell, samt andre reiserelaterte produkter. Mitt mål er å ha vært i alle stater i USA i løpet av 2024 så heng med, har fortsatt 26 igjen?? Satser på at dette kommer til å bli bra!!!

Helg og planlegging

Amish folket
Du vil kanskje også like

Gode grunner til å reise på tur
8. februar 2019
WASHINGTON DC – EN ANDERLEDES AMERIKANSK BY!
15. november 2019